Evlilik kararı

24-02-2020 11:07

Merhaba , Eş adayımla alakalı kesinlikle net bi düşüncede kalamıyorum , sürekli isteğim değişiyor. Bu bana da ona da zarar vermeye başladı. Doğru kişi o mu bilmiyorum nasıl karar vereceğimi de bilmiyorum. Sevgi konusun da da net olamıyorum.

merhabalar, Evlilik kararı almak, bu sürçte doğru bir kişiye evet diyebilmek hayatımızdaki önemli kararlardan birisidir. Sürekli karar değiştiriyo, net olamıyorsanız mutlaka içinize sinmeyen bir şeyler vardır, ya karşı tarafla ilgili ya da kendinizle ilgili. Uzmandan yardım almak size bu konuda ışık tutacaktır... sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Cinsel İşlev Bozuklukları, Çift Problemleri, Cinsel Kimlik, Evlilik Sorunları, Aile İçi Çatışmalar, Bilişsel Davranış Terapisi, EMDR Terapisi, Ayrılma ve Boşanma Adaptasyonu, Bireysel ve Çift Terapisi, Kişilerarası İlişkiler, Çift ve Aile Danışmanlığı, Depresyon, Panik Atak, Bilişsel Davranışçı Terapi, İletişim Problemleri, Stresle Başa Çıkma, Yas ve Kayıp Danışmanlığı, Fobiler, İlişki Problemleri, Travma ve Stres bozukluğu, Obsesyonlar, Öz Güven Problemleri, Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk ve Ergenlerde Cinsel Gelişim

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?