Filmlerin etkisinde kalmak.

22-04-2022 23:15

İzlediğim filmlerin çok etkisinde kalıyorum.Bazenleri kendi hayatım dümdüz geliyor.Mesela Harry Potter filmi devam etmediği için veya o filmdeki başröl olmak istediğim için ve olamadığımdan üzülüyorum aklımdan çıkmıyor.

İzlediğiniz filmlerden bu derecede etkileniyor olmanızın ve oradaki karakterlerin yerinde kendinizi görmenizin birçok sebebi olabilir, gelin bunları birlikte anlamlandırmaya çalışalım ve neler yapabiliriz konuşalım. Online bir seans alarak konu hakkında daha detaylı bilgi verebilir ve neler yapılabileceğine birlikte bakmamıza olanak sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Bilinçli Farkındalık (Mindfulness), Panik Atak, Erteleme/Motivasyon Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çift Terapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Depresyon, Stres Kontrolü, Oyun Bağımlılığı, Mobbing Sorunları, Borderline Kişilik Bozukluğu, Öfke Kontrol Problemi, Duygusal İlişki Problemleri, Bipolar Bozukluk, Lakanyen (Lacan) Yaklaşım, Öz Şefkat, Şema Terapi, Psikodinamik Terapi, Yas Danışmanlığı, Yeme Bozuklukları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?