Filmlerin etkisinde kalmak.

22-04-2022 23:15

İzlediğim filmlerin çok etkisinde kalıyorum.Bazenleri kendi hayatım dümdüz geliyor.Mesela Harry Potter filmi devam etmediği için veya o filmdeki başröl olmak istediğim için ve olamadığımdan üzülüyorum aklımdan çıkmıyor.

İzlediğiniz filmlerden bu derecede etkileniyor olmanızın ve oradaki karakterlerin yerinde kendinizi görmenizin birçok sebebi olabilir, gelin bunları birlikte anlamlandırmaya çalışalım ve neler yapabiliriz konuşalım. Online bir seans alarak konu hakkında daha detaylı bilgi verebilir ve neler yapılabileceğine birlikte bakmamıza olanak sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapisi, Mindfulness, İlişkiler, Psikodinamik Terapi, Aldatma Aldatılma, Kayıp ve Yas, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Mükemmeliyetçilik, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Panik Atak, Yeme Bozuklukları, Stres Yönetimi, Çift Terapisi, Sınav Kaygısı, Adaptasyon Sorunları, Sosyal Anksiyete, Genel Anksiyete Bozukluğu, Öfke Kontrolü, İlişki Bağımlılığı, Tükenmişlik Sendromu, Yetişkinler, Narsizm, Borderline, Bipolar Bozukluk, Lakanyen (Lacan) Yaklaşım, Öz Şefkat, Motivasyon Problemi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?