Garip düşüncelerimin var?

19-04-2022 22:32

İnsanların düşüncelerimi okuduğunu düşünüyorum. Odada kamera varmış gibi hissediyorum. Çok sıradan davranan erkeklerin hareketlerini üzerime alıyorum. Aklımda kurguluyor buna inanıyorum. Psikoloğa gitmeli miyim?

Merhaba, bahsetmiş olduğunuz konuların, ne zaman arttığını, ne zaman şiddetlenip ne zaman azaldığını ya da sizi ne kadar rahatsız ettiğini anlatabilmeniz, kısacası daha detaylı konuşabilmeniz için uzmanlarımızdan birinden bir destek almanız iyi gelebilir. Sizin için burada olacağız. Sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapisi, Mindfulness, İlişkiler, Psikodinamik Terapi, Aldatma Aldatılma, Kayıp ve Yas, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Mükemmeliyetçilik, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Panik Atak, Yeme Bozuklukları, Stres Yönetimi, Çift Terapisi, Sınav Kaygısı, Adaptasyon Sorunları, Sosyal Anksiyete, Genel Anksiyete Bozukluğu, Öfke Kontrolü, İlişki Bağımlılığı, Tükenmişlik Sendromu, Yetişkinler, Narsizm, Borderline, Bipolar Bozukluk, Lakanyen (Lacan) Yaklaşım, Öz Şefkat, Motivasyon Problemi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?