Hiçbir şey yapmak istemiyorum

22-12-2020 03:03

Artık hiçbir şey yapmak istemiyorum, yattığım yerden kalkmak için bile enerji sarfetmem gerekiyor. Yıllardır bu durumdayım ve artık bu halden yoruldum. Eski halimi neredeyse unuttum, belki de hep böyleydim. Nasıl kurtulurum bu halden, ne yapmalıyım?

İsteksizlik, enerjisizlik ve yorgunluk halinin uzun süredir sizinle olduğunu ifade etmişsiniz. Eminim ki sizin için hiç kolay değil ve yaşamınızı pek çok noktada etkileyen bir sürecin içindesiniz. Bir durumun pek çok nedeni olabilir, bazen birçok neden bir arada bu soruna neden olur. Bir psikoterapi sürecine başlayarak bu durumun başlatıcıları, sürdürücüleri ve sonuçları üzerinde çalışabilir; düşünce ve duygu dünyanızda olup bitenleri anlamlandırmak için destek alabilirsiniz. Benimle birlikte diğer uzman arkadaşlarımız da bu konuda size destek olmak için buradalar. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Duygudurum Bozuklukları, Benlik Saygısı, Kaygı Bozuklukları, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Sosyal Kaygı Bozukluğu, Panik Bozukluk, Fobiler, Kaygıyla Baş Edebilme, Duygular, Mükemmeliyetçilik, Erteleme Davranışı, Stres Yönetimi, Öfke Yönetimi, Öz Şefkat, Yetişkin Psikolojisi, İletişim Becerileri, Romantik İlişki Problemleri, Sorun Çözme Terapisi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kriz Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı, Sınav Kaygısı, Motivasyon, Etkili Ders Çalışma Yöntemleri

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?