İnsanlarla iletişim kuramıyorum

31-07-2020 22:27

Yaşım 21 insanlarla konuşurken vermem gereken cevap aklıma 20-25 saniye sonra ancak geliyor yoksa saçma bir cevap veriyorum. Uzun cümle kuramıyorum, Konuşma, anlama, konular arasında bağlantı kurma beynim çok ama çok çabuk yoruluyor.Bunun sebebi nedir tedavisi var mıdır?

Merhabalar... Cevap vermek için aradan belli bir sürenin geçmesini beklediğinizde, tam olarak hissettiğiniz düşündüğünüz ne belki bunları konuşmak , anlamak, görüşmek iyi olabilir. Belki bir kaygı yaşıyorsunuz ve buna bağlı olarak bu oluyor olabilir. Çünkü kaygı yani anksiyete , her insanda olan özellikle tehlikeli durumlarda vücudun reaksiyona geçmeçesini sağlayan bir çeşit sinyaldir. Ve belki siz bunu bu şekilde yaşıyorsunuz... Detaylı görüşmek iyi gelebilir... Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

11 Yıllık Mesleki Deneyim, Cinsel İşlev Bozuklukları, Vajinusmus, Erken Boşalma, Erektil Disfonksiyon, Cinsel İsteksizlik, Evlilik Sorunları, Aİle İçi Çatışmalar, Çift Problemleri, Ayrılma ve Boşanma Adaptasyonu, Bireysel ve Çift Terapisi, Lgbt Bireyler, Çift ve Aile Danışmanlığı, Depresyon, Panik Atak, Bilişsel Davranışçı Terapi, İletişim Problemleri, Stresle Başa Çıkma, Yas ve Kayıp Danışmanlığı, Fobiler, MMPI, MMPI Testi Uygulama ve Yorumlama

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?