annemin rahatsızlığı

04-01-2022 10:36

annem sürekli huzursuzluk çıkarıyor. huzur batıyor.huzurun ne anlama geldiğini bilmiyor. şöyle güzel birşey olduğunda oh be dünya varmış diyebilecek bir tip asla değil. sürekli sorun üretiyor. mükemmilyetçilik gibi birşey. psikolog ile mi psikiyatrist ile mi görüşmemiz gerek.

Merhaba Ben Klinik Psikolog Ayça Köklü. Annenizin tanı ve ilaca ihtiyaç olup olmadığının tespiti için öncelikle bir psikiyatriste gitmesini öneririm. Psikiyatristiniz eğer ilaç tedavisine başlarsa beraberinde terapi desteği alması iyi olacaktır. Terapi ile yerleşik temel inançları üzerinde çalışmak sağlıklı düşünce yapısı geliştirmesine destek sağlar. Destek isterseniz buradayım, Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi, Mindfullness Stres Azaltma Programı, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR (Göz Hareketleriyle Yeniden Duyarsızlaştırma), Ergen ve Çocuk Danışmanlığı, Deneyimsel ve Theraplay Oyun Terapisi, Aile ve Ebeveyn Danışmanlığı), Öz Güven Sorunları, Fobiler, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, İlişki ve İletişim Sorunları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?