ergenliği sorgulama

19-03-2022 01:48

ergenlik dönemlerimde bir akil hastasi ve suclu kurgusal karaktere karsi takintili gibiydim, onun dertlerine kendi derdimmis gibi uzulur, kendimce yazilar kararlardim, elestirenlere korurdum. simdi buyuyunce aklima geldikce sebepsizce içim sıkılıyor, o dönemki kendimden korkuyorum gibi, bu nedir?

Yaşamakta olduğunuz durum birçok şekilde tanımlanabilir. Buna şu veya budur diye bir tanı getirmem gerçekçi bir yaklaşım olmayabilir, en azından bu aşamada. Profilimden online bir seans almanız halinde yaşadığınız durumun ne olduğuna dair ipuçlarını tek tek toplayıp çözüm konusunda neler yapabileceğimizi birlikte konuşabiliriz. İyi günler dilerim, sağlıcakla kalın.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yetişkinler, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness, İlişkiler, Psikodinamik Terapi, Aldatma Aldatılma, Kayıp ve Yas, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Mükemmeliyetçilik, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Panik Atak, Yeme Bozuklukları, Stres Yönetimi, Çift Terapisi, Sınav Kaygısı, Adaptasyon Sorunları, Sosyal Anksiyete, Genel Anksiyete Bozukluğu, Öfke Kontrolü

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?