ergenliği sorgulama

19-03-2022 01:48

ergenlik dönemlerimde bir akil hastasi ve suclu kurgusal karaktere karsi takintili gibiydim, onun dertlerine kendi derdimmis gibi uzulur, kendimce yazilar kararlardim, elestirenlere korurdum. simdi buyuyunce aklima geldikce sebepsizce içim sıkılıyor, o dönemki kendimden korkuyorum gibi, bu nedir?

Yaşamakta olduğunuz durum birçok şekilde tanımlanabilir. Buna şu veya budur diye bir tanı getirmem gerçekçi bir yaklaşım olmayabilir, en azından bu aşamada. Profilimden online bir seans almanız halinde yaşadığınız durumun ne olduğuna dair ipuçlarını tek tek toplayıp çözüm konusunda neler yapabileceğimizi birlikte konuşabiliriz. İyi günler dilerim, sağlıcakla kalın.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Bilinçli Farkındalık (Mindfulness), Panik Atak, Erteleme/Motivasyon Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çift Terapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Depresyon, Stres Kontrolü, Oyun Bağımlılığı, Mobbing Sorunları, Borderline Kişilik Bozukluğu, Öfke Kontrol Problemi, Duygusal İlişki Problemleri, Bipolar Bozukluk, Lakanyen (Lacan) Yaklaşım, Öz Şefkat, Şema Terapi, Psikodinamik Terapi, Yas Danışmanlığı, Yeme Bozuklukları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?