iç huzursuzluk

24-01-2022 11:46

merhaba, ben 22 yaşında bir kadınım, sosyal hayatım gayet guzel aktif, lakin ben dışardan eve her geldiğimde bir huzursuzluk yaşıyorum, sanki çıktığım için vicdan azabı çekiyorum gibi, boğazım düğümleniyor göğüsüme bişey oturuyor hele o iç huzursuzluğumu anlatamam. nefes alışım bile batıyor adeta..

Merhaba ben Klinik Psikolog Ayça Köklü. Bahsettiğiniz bu boğazın düğümlendiği, göğüste sıkışma hissinin olduğu bedensel duyumlar ile huzursuzluk ve suçluluk hissi gibi duygular sonucunda oluşan bu zorlantılar yaşadığınız içsel süreçlerin bir yansıması. Daha çok bilinç yüzeyine çıkamayan anılar, düşünceler karşısında beyninizin duyusal ve duygusal verdiği bir uyarı. Bu yüzden tetikleyici anı,duygu, düşüncelere bakmak ve bunun üzerinde çalışmak size fayda sağlayacaktır. Dilerseniz destek sağlayabilirim, Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi, Mindfullness Stres Azaltma Programı, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR (Göz Hareketleriyle Yeniden Duyarsızlaştırma), Ergen ve Çocuk Danışmanlığı, Deneyimsel ve Theraplay Oyun Terapisi, Aile ve Ebeveyn Danışmanlığı), Öz Güven Sorunları, Fobiler, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, İlişki ve İletişim Sorunları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?